خانه

دوربین ساز، فروش قطعات دوربین مداربسته

دوربین ساز فروش قطعات تولید و مونتاژ دوربین مداربسته

درباره ما

دوربین ساز فروش قطعات تولید و مونتاژ دوربین مداربسته

وب سایت دوربین ساز در زمینه تامین و فروش کلیه قطعات و لوازم جهت مونتاژ و تولید دوربین های ساخت ایران می باشد –  مجموعه ما با تامین کلیه قطعات و لوازم موجود و همچنین قرار دادن توضیحات لازم نسبت به فروش این اقلام به شما اقدام می نماید.

وب سایت دوربین ساز متعلق بازرگانی حاتم پس از ۱۵ سال که از فعالیت  در زمینه سیستم های حفاظتی و دوربین های مداربسته می گذرد تاسیس گشته است . با توجه به تغییر رویه در تامین کالا این نیاز احساس شد که خیلی از شرکت ها به تولید دوربین روی آورده اند. ضمن اینکه پس از گذشت سالها هنوز تامین قطعات یدکی برای تعمیر دوربین های مداربسته کار بسیار سختی بود.

دوربین ساز ضمن تهیه و آماده سازی کلیه اقلام مورد نیاز برای تولید دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط تصویر امکان همکاری با کلیه تولید کنندگان و شرکت های همکار جهت تامین قطعات و راه اندازی خطوط تولید و مونتاژ تجهیزات حفاظتی و دوربین های مداربسته را دارد.

مجموعه ما با همکاری بزرگترین شرکت های تولید کننده تجهیزات الکترونیک و معتبر در زمینه تجهیزات نظارت تصویری بخصوص دوربین های مداربسته سبد کاملی از کلیه اقلام مورد نیاز شما جهت تولید دوربین مداربسته را فراهم کرده است.

ضمن اینکه اپلیکیشن دوربین ساز می تواند تمام نیاز های شما جهت تولید و مونتاژ دوربین های مداربسته را بر طرف نماید و از صفر الی صد تولید دوربین مداربسته از تامین قطعات و اقلام تا نحوه تولید و تجهیزات مورد نیاز تولید را فراهم نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *